Yritysmyyntitiimi palvelee
09-1311 9205
yritysmyynti@finnkino.fi

 

Tervetuloa elokuviin!

Toivottaa: Kaisa, Laura, Noora, Pauliina, Pia, Susanna, ja Joakim

 

 

Kaisa Rakemaa
Myyntipäällikkö

+358 50 429 4227

kaisa.rakemaa@finnkino.fi

 

Lempileffani: The Dressmaker

Nyt suosittelen: Iron Sky

 

 

Laura Muttonen
Myyntikoordinaattori

+358 50 552 0320

laura.muttonen@finnkino.fi

 

Lempileffani: Taru sormuksen herrasta: Sormuksen ritarit

Nyt suosittelen:
Colette

 

 

Noora Kuronen
Tapahtumatuottaja

+358 40 689 9079

noora.kuronen@finnkino.fi

 

Lempileffani: Hidden Figures - varjoon jääneet

Nyt suosittelen: Maija Poppasen paluu

Pauliina Käkönen
Event Manager

+358505686940

pauliina.kakonen@finnkino.fi

 

Lempileffani: Pretty Woman

Nyt suosittelen: Ailo - pienen poron suuri seikkailu

 

 

Pia Ollikainen
Event Manager

+358 40 831 7822

pia.ollikainen@finnkino.fi

 

Lempileffani: Gravity

Nyt suosittelen: Juice

 

 

Susanna Romo
Event Manager

+358 50 583 2840

susanna.romo@finnkino.fi

 

Lempileffani: Rita Hayworth - avain pakoon

Nyt suosittelen: The Wife

 

 

Joakim Nikkinen
Event Manager

+358 40 183 4824

joakim.nikkinen@finnkino.fi

 

Lempileffani: Intouchables

Nyt suosittelen: Ihmeotukset: Grindelwaldin rikokset

 

Y-tunnus: 0647239 -1

Postiosoite:
Finnkino Oy
Mannerheimintie 113
00280 Helsinki

Laskutusosoite:
Finnkino Oy
PL 88146
00021 Laskutus

OVT-tunnus verkkolaskuja varten: 003706472391
Verkkolaskutusoperaattorina toimii Basware. Operaattoritunnus: BAWCFI22