FINNKINO MEDIA YHTEYSTIEDOT

Sähköposti:
mediamyynti@finnkino.fi

Osoite:
Finnkino
Mannerheimintie 113
00280 Helsinki

 

Aineistojen toimitusohjeet:

Valkokangasaineisto ja aulamateriaalit

 

on-screen and digital lobby material      

 

Myyntiehdot: 

Myyntiehdot

Jukka Pelkonen
B2B  Sales Director
puh. +358 40 7656 333
jukka.pelkonen@finnkino.fi

Miika Hupli
Media Operations Manager
puh. +358 40 592 9870
miika.hupli@finnkino.fi

Linda Hannonen
Campaign Coordinator
puh. +358 40 621 1319
linda.hannonen@finnkino.fi

 

Pauliina Käkönen
Media Distribution Manager
puh. 050 568 6940
pauliina.kakonen@finnkino.fi

Mika Wickström
Key Account Manager
puh. +358 50 562 8937
mika.wickstrom@finnkino.fi

Hannele Jauhiainen
Key Account and Insights Manager
puh. +358 50 395 6405
hannele.jauhiainen@finnkino.fi

Esko Felin
Account Manager
puh. +358 45 236 6828
esko.felin@finnkino.fi

Pia Ratinen
Account Manager
puh. +358505755733
pia.ratinen@finnkino.fi

SF Studio
Tekninen tuki
Palvelemme englanniksi ja ruotsiksi

studio@sfmedia.se
Puh: +46 8 680 3861
tai
Puh: +46 8 680 3773

I'll be back

Terminator