YHTEYSTIEDOT

FINNKINO MEDIA YHTEYSTIEDOT

Sähköposti:
mediamyynti@finnkino.fi

Osoite:
Finnkino
Mannerheimintie 113
00280 Helsinki

 

Aineistojen toimitusohjeet:

 

Valkokangasaineiston  ja digitaalisen aulamainonnan  toimitusohje

 

Material delivery specifications:

on-screen and digital lobby material  delivery specifications

 

Myyntiehdot: 

Myyntiehdot

Jukka Pelkonen
B2B  Sales Director
puh. +358 40 7656 333
jukka.pelkonen@finnkino.fi

Miika Hupli
Media Operations Manager
puh. +358 40 592 9870
miika.hupli@finnkino.fi

Esko Felin
Account Manager
puh. +358 45 236 6828
esko.felin@finnkino.fi

Pia Ratinen
Account Manager
puh. +358505755733
pia.ratinen@finnkino.fi

Mika Wickström
Key Account Manager
puh. +358 50 562 8937
mika.wickstrom@finnkino.fi

Hannele Jauhiainen
Key Account and Insights Manager
puh. +358 50 395 6405
hannele.jauhiainen@finnkino.fi

Pauliina Käkönen
Media Distribution Manager
puh. 050 568 6940
pauliina.kakonen@finnkino.fi

Elsa Suutarinen
Campaign Coordinator
0400 683 981
elsa.suutarinen@finnkino.fi

TEKNINEN TUKI

SF Studio
Palvelemme englanniksi ja ruotsiksi

studio@sfmedia.se
Puh: +46 8 680 3861
tai
Puh: +46 8 680 3773

I'll be back

Terminator